Sodybos nuoma ant Ūlos upės kranto

“Ūlavos” sodybos nuoma ant Ūlos upės kranto

Naujai įrengta sodyba „Ūlava” įsikūrusi Ūlos kraštovaizdžio draustinyje, Rudnios k., ant Ūlos upės kranto. Sodyboje rasite:

  • 12 miegamųjų vietų;
  • švenčių salę;
  • pirtį;
  • virtuvę su buitine technika;
  • dušą, wc

Sodybos kaina – pagal susitarimą.

Sodybos nuoma ant Ūlos kranto

Viešėdami mūsų sodyboje, galėsite paragauti kugelio ar cepelinų su gardžiu padažu.

Jeigu norite ne tik pailsėti ant Ūlos upės kranto, pasikaitinti kubile, bet ir pasimėgauti vandens pramogomis, siūlome išbandyti: baidarių nuomą, irklenčių nuomą.

Sodyba netinkama triukšmingiems vakarėliams

Nuomos kainos

PaslaugaKaina
Dvivietės baidarės “VISTA” nuomos kaina (darbo dienai)15,00 Eur
Dvivietės baidarės “VISTA” nuomos kaina  (savaitgaliais)nuo 25,00 EUR
Vienvietės baidarės “TRAPER” nuomos kaina (darbo dienai)10,00 EUR
Vienvietės baidarės “TRAPER” nuomos kaina (savaitgaliais)20,00 EUR
Irklentės nuomos kaina (darbo dienai)20,00 EUR
Irklentės nuomos kaina (savaitgaliais)25,00 EUR
Kubilo nuomos kaina80,00 EUR
Hermetiški maišaipagal susitarimą
Transportavimaspagal susitarimą
Sodybos nuomapagal susitarimą

Sodybos “Ūlava” nuoma ant Ūlos upės kranto

Kodėl nuomotis sodybą ir rinktis poilsį prie Ūlos upės?

Jeigu ieškote vietos šventei ar poilsiui nepraleiskite progos išsinuomoti sodybos ant žaviosios Ūlos upės kranto! Ši ramybės ir medžių ošimo kupina vieta, esanti Ūlos kraštovaizdžio draustinyje, siūlo nepakartojamą patirtį tiems, kurie nori pabėgti nuo miesto triukšmo.

Pabėgę nuo miesto šurmulio ir atvykę į sodybą ant Ūlos upės kranto, jūs turėsite puikią galimybę atsipalaiduoti, atgauti jėgas ir prisiliesti prie gamtos. Sodyba yra toli nuo miesto, čia naktį puikiai matomos žvaigždės, čia galite mėgautis tylia ir ramia aplinka, kurioje girdėsite tik paukščių čiulbėjimą, vandens srovės šnabždesį ir vėjo švilpimą. Be to, sodybos nuoma ant Ūlos upės kranto yra idealus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta gamtą ir nori patirti kaimiškos aplinkos ramybę. Atsibudę iš miego po plaukimo galėsite atsipalaiduoti, pasikrauti energijos ir atsistatyti pirtyje ar kubile.

Natūrali aplinka gali būti labai naudinga Jūsų fizinei ir psichinei sveikatai. Buvo nustatyta, kad buvimas gamtoje mažina stresą, pagerina nuotaiką ir padeda sumažinti depresijos simptomus. Be to, laiko praleidimas gamtoje gali pagerinti miego kokybę, sumažinti kraujospūdį ir sustiprinti imuninę sistemą. Gamta taip pat suteikia galimybę fiziškai aktyviai praleisti laiką, tokiu būdu pagerinant fizinę būklę ir sveikatą. Tai ypač svarbu gyvenant miesto aplinkoje, kur dažnai trūksta natūralių erdvių ir gyventojai yra priversti susidurti su užterštu oru ir triukšmingomis sąlygomis. Čia galite suderinti aktyvų savaitgalį plaukiant Ūlos upe ir ramius vakarus apsistojant sodyboje.

Ką rasite mūsų nuomojamoje sodyboje ant Ūlos upės kranto?

Nesvarbu, ar apsistosite su savo šeima, su didele draugų kompanija ar vieni, mūsų sodyboje rasite jaukias ir patogias nakvynės vietas su visais reikalingais patogumais, užtikrinančiais puikų laiko praleidimą. Galime pasiūlyti 12 miegamųjų vietų, tad mūsų sodyba yra puikus variantas didelėms draugų grupėms ar šeimyniniams susibūrimams. Galėsite atsipalaiduoti erdvioje salėje,talpinančioje virš 20 žmonių, kurioje yra viskas, ko reikia šventei ar renginiui (yra virtuvė, įrengta su visa reikalinga buitine technika). O norėdami pailsėti po įtemptų darbų ar ilgo plaukimo, galite apsilankyti pirtyje.

Su visais šiais patogumais ir supančiu nuostabiu kraštovaizdžiu, mūsų sodyba ant Ūlos upės kranto yra puiki vieta praleisti atostogas ar švęsti šventes.

Vienas geriausių dalykų, kuriuos galima patirti nuomojantis sodybą ant Ūlos upės kranto, yra galimybė mėgautis buvimo gamtoje visomis formomis: galite žvejoti, grybauti, uogauti, važinėti dviračiais, plaukioti baidarėmis, irklentėmis ar maudytis upėje, taip pat galite keliauti pėsčiomis aplinkiniuose miškuose esančiais takais.

Ar kažkas minėjo žodį “cepelinai”?

Joks poilsis Lietuvos kaime negali apsieiti be tradicinių mūsų virtuvės patiekalų ragavimo, o mūsų sodyba ant Ūlos upės kranto nėra išimtis. Čia būtina paragauti cepelinų, taip tų pačių sočių bulvinių kukulių su mėsa ar grybais, patiektų su grietine arba šoninės spirgučiais. Taip pat kepame ir savo tradicinį kugelį, kuriuo kviečiame visus pasmaguriauti! Taigi atvykite ir mėgaukitės Lietuvos traciniais skoniais su mumis ant Ūlos upės kranto!