Kubilo nuoma ant Ūlos upės kranto

Kubilo nuoma ant Ūlos upės kranto – jūsų poilsiui

Kviečiame pasimėgauti ne tik Ūlos upės vandeniu bet ir hidromasažiniais kubilo teikiamais malonumais.

  • galite mėgautis kubile esančia oro masažine sistema;
  • hidromasažinė sistema padės atpalaiduoti raumenis;
  • masažo stiprumą galima reguliuoti;
  • kubilas turi LED apšvietimą;
  • kubile telpa 8-10 žmonių;
  • kubile esantis vanduo įšildomas išorine krosnele.

Nuomos kainos

PaslaugaKaina
Dvivietės baidarės “VISTAnuomos kaina (darbo dienai)15,00 Eur
Dvivietės baidarės “VISTAnuomos kaina  (savaitgaliais)nuo 25,00 EUR
Vienvietės baidarės “TRAPERnuomos kaina (darbo dienai)10,00 EUR
Vienvietės baidarės “TRAPERnuomos kaina (savaitgaliais)20,00 EUR
Irklentės nuomos kaina (darbo dienai)20,00 EUR
Irklentės nuomos kaina (savaitgaliais)25,00 EUR
Kubilo nuomos kaina80,00 EUR
Hermetiški maišaipagal susitarimą
Transportavimaspagal susitarimą
Sodybos nuomapagal susitarimą

Kubilo nuoma ant Ūlos upės kranto – atpalaiduokite raumenis po ilgo plaukimo baidarėmis

“Ūlos vingio” teikiama paslauga Jūsų malonumui ir atsipalaidavimui: kubilo nuoma ant Ūlos upės kranto. Nepraleiskite progos atsipalaiduoti po plaukimo ar po savaitės darbų pabūdami karštame vandenyje, nuostabios gamtos apsuptyje.

Vandens kubilas, kas tai?


Kubilas pripildomas karšto vandens, skirtas atsipalaidavimui ir gydomiesiems tikslams. Jis dažnai naudojamas SPA centruose arba privačiuose būstuose kaip natūrali tradicinių karštų vonių alternatyva. Vanduo paprastai šildomas malkomis kūrenamoje krosnyje arba šildytuve ir gali būti prisotintas žolelių, eterinių aliejų ar kitų natūralių ingredientų, kad suteiktų papildomos gydomosios naudos.

Kokia yra karšto vandens kubilo kilmė?


Karšto kubilo ištakos siekia senovės civilizacijas, pavyzdžiui, egiptiečius ir graikus, kurie karštą vandenį naudojo gydymo tikslais. Tačiau šiuolaikinį karštąjį kubilą, kokį žinome šiandien, XX a. septintajame dešimtmetyje išrado Kalifornijos inžinierių grupė, sukūrusi nešiojamą stiklo pluošto kubilą su šildymo ir filtravimo sistema. Vėlesniais dešimtmečiais sūkurinių vonių populiarumas sparčiai augo, ir nuo to laiko jos tapo įprastu namų, SPA centrų ir kurortų elementu visame pasaulyje.

Kodėl karšto vandens kubilas tapo toks populiarus?


Jungtinėse Valstijose sūkurinės/karštos vonios išpopuliarėjo septintajame dešimtmetyje kaip būdas žmonėms atsipalaiduoti ir bendrauti privačiuose namuose. Atsiradus nebrangiems stiklo pluošto korpusams ir efektyviems elektriniams šildytuvams, sūkurinės vonios tapo prieinamesnės ir praktiškesnės naudoti namuose. Be to, pradėta kalbėti apie sūkurinių vonių naudą sveikatai, o tai dar labiau padidino jų populiarumą. Kai vis daugiau žmonių pradėjo naudotis sūkurinėmis voniomis, prie jų populiarumo prisidėjo ir socialinis aspektas – maudymasis su draugais ir šeima. Šiandien karštomis voniomis mėgaujasi milijonai žmonių visame pasaulyje – tai būdas atsipalaiduoti, sumažinti stresą ir pagerinti bendrą sveikatą bei savijautą.

Šiuolaikinis karšto vandens kubilas yra stiklo pluošto vonios ir medinio kubilo korpuso derinys tarsi apjungiantis senųjų laikų tradicijas ir naujųjų laikų inovacijas į harmoningą visumą.

Kokia yra vandens kubilo nauda?


Karšto vandens medinis kubilas, dar vadinamas mediniu kubilu, panašios paskirties kaip japoniškasis Ofuro, teikia daugybę privalumų:

  • Pirma, jame besimaudantiems asmenims suteikia atpalaiduojamąją ir gydomąją patirtį. Karštas vanduo ir natūralios kvapios medžiagos (žolelės ar eteriniai aliejai) padeda atsipalaiduoti, mažina stresą ir raumenų įtampą.
  • Antra, jį taip pat galima naudoti hidroterapijai, kuri gali padėti pagerinti kraujotaką ir sumažinti skausmą, mūsų kubile yra oro cirkuliacinio ir hidro masažo funkcijos su reguliuojamu masažo stiprumu, toks masažas padeda atsipalaiduoti nuo raumenų įtampos, psichologinės įtampos, kuri mus lydi kasdieniame gyvenime.
  • Trečia, oro cirkuliacijos metu burbuliukai švelniai masažuoja odą, gerindami kraujotaką ir skatindami limfos drenažą. Tai gali padėti detoksikuoti organizmą, sustiprinti imuninę sistemą ir sumažinti uždegimą. Šie du masažo būdai kartu gali suteikti giliai atpalaiduojančią ir gydomąją patirtį, padėti pagerinti bendrą fizinę ir psichinę savijautą.
  • Galiausiai, tai ekologiškas pasirinkimas, nes jam šildyti nereikia elektros energijos, tai daroma naudojant malkomis kūrenamą krosnelę.

Apskritai medinis kubilas su karštu vandeniu yra puiki pramoga po kiekvieno plaukimo baidarėmis, suteikianti natūralų ir raminantį būdą atsipalaiduoti ir dar labiau pagerinti savijautą.


Ar galima kubilą derinti su sauna?

Taip, po prakaitavimo saunoje žmonės paprastai atvėsta pasinerdami į šaltą baseiną arba dušą, o tada gali pasinerti į karštąjį kubilą, kad dar labiau atpalaiduotų raumenis ir pagerintų kraujotaką. Manoma, kad toks karštos ir šaltos temperatūros derinys suteikia įvairios naudos sveikatai, įskaitant streso mažinimą, geresnį miegą ir mažesnį raumenų skausmą.

Ar galima kubile maudytis žiemą?

Taip, karšto vandens medinius kubilus galima naudoti žiemą. Tiesą sakant, šaltesniais mėnesiais tokios maudynės gali būti ypač malonios, nes šilto vandens ir vėsaus oro kontrastas gali suteikti žvalumo. Kai kurie žmonės kaip tik net mieliau kubilais naudojasi žiemą esant gražiam orui ar sningant, nes karšto vandens efektas būna dar geresnis.