Irklenčių nuoma Ūlos upe

“Ūlos vingis” – teikiame irklenčių nuomos paslaugos

Pas mus galite išsinuomoti aukščiausios kokybės RED Paddle Co irklentes.

Nuomos kainos

PaslaugaKaina
Dvivietės baidarės “VISTA” nuomos kaina (darbo dienai)15,00 Eur
Dvivietės baidarės “VISTA” nuomos kaina  (savaitgaliais)nuo 25,00 EUR
Vienvietės baidarės “TRAPER” nuomos kaina (darbo dienai)10,00 EUR
Vienvietės baidarės “TRAPER” nuomos kaina (savaitgaliais)20,00 EUR
Irklentės nuomos kaina (darbo dienai)20,00 EUR
Irklentės nuomos kaina (savaitgaliais)25,00 EUR
Kubilo nuomos kaina80,00 EUR
Hermetiški maišaipagal susitarimą
Transportavimaspagal susitarimą

Kodėl verta rinktis irklenčių nuomą Ūlos upe?

Irklenčių nuoma Ūlos upe: mėgaukitės šios nuostabios pramogos privalumais su “Ūlos vingiu”!

Plaukiojimas irklentėmis tapo viena populiariausių vandens sporto šakų pastaraisiais metais ir neveltui, nes ši pramoga turi daugybę privalumų. Tai ne tik linksmas ir nuotykių kupinas užsiėmimas, bet taip pat teikiantis naudos jūsų sveikatai ir psichologinei gerovei. Jei ieškote būdo tyrinėti gamtos grožį ir mankštintis, irklenčių nuoma Ūlos upe yra puiki galimybė tą suderinti.

Kodėl irklentės pastaraisiais metais taip išpopuliarėjo?

Irklentės egzistuoja jau daugybę amžių, tačiau tik pastaraisiais dešimtmečiais jos įgijo tokio masto populiarumą. Viena iš priežasčių yra didėjantis žmonių susirūpinimas savo sveikata, ieškojimas artimesnių sąsajų su gamta bei supratimas apie lauko sportinės veiklos naudą mūsų fizinei ir psichologinei sveikatai. Plaukiojimas irklentėmis yra lengvas fizinis krūvis, kuris stimuliuoja jūsų raumenis, pagerina pusiausvyrą ir koordinaciją bei sumažina stresą. Tai taip pat yra puikus būdas mėgautis Ūlos gamtos grožiu ir atsijungti nuo virtualaus pasaulio.

Kita irklenčių populiarumo priežastis yra jų universalumas. Jūs galite irklentėmis plaukioti beveik bet kokiame vandens telkinyje, nuo ežerų ir upių iki jūros ir įlankų. Galite tai daryti vieni ar su draugais, o intensyvumą pritaikyti savo fiziniam pasirengimui.

Kokia plaukiojimo irklentėmis nauda Jūsų sveikatai?

Plaukimas irklentėmis yra lengva viso kūno mankšta, kuri suteikia daug naudos jūsų sveikatai. Štai keli pagrindiniai privalumai:

  • Sumažinamas streso lygis: plaukimas irklentėmis yra puikus būdas sumažinti stresą ir gerinti psichologinę gerovę. Ramus ir nuostabus gamtos grožis, kartu su fiziniais pratimais, gali padėti sumažinti streso hormonų lygį organizme.
  • Kardiovaskulinis fizinis pasirengimas: plaukimas irklentėmis lengvai pakelia jūsų širdies ritmą ir gerina kardiovaskulines jūsų ištvermės savybes, kas yra svarbu visai bendrai kūno sveikatai.
  • Jėgos ir raumenų tonizavimas: plaukimas baidarėmis stimuliuoja jūsų pilvo raumenis, nugarą, rankas ir kojas, rezultatuose pasireiškiant tvirtesniu ir stipresniu kūnu.

Irklenčių nuoma Ūlos upe

Jei norite patirti plaukimo irklentėmis malonumą, Ūlos upė yra viena geriausių vietų tai padaryti. Ūla yra rami, negili, išraiškingo gamtovaizdžio bei viena iš švariausių upių Lietuvoje. Ji pritraukia daugybę turistų, mėgstančių ilgus vaizdingus pasiplaukiojimus arba ką tik įsimylėjusius plaukimą irklentėmis trumpų atstumų plaukikus. Ir geriausia dalis yra tai, kad “Ūlos vingis” užsiima irklenčių nuoma Ūlos upe, irklenčių, kurias gamina “RED Paddle Co” – tai gerai žinomo ir patikimo irklenčių gamintojo irklentės, kurios padės pajausti stabilumą ir tikrąjį plaukimo malonumą.

Kas yra RED Paddle Co?

RED Paddle Co yra pasaulyje žinoma irklenčių ir pripučiamų lentų gamintoja, kuri yra garsi dėl savo aukštos kokybės ir inovacijų. Jie pasitelkia patikimiausius ir efektyviausius gamybos metodus, kad sukurtų irklentes, kurios tinka visiems vandens sporto entuziastams. RED Paddle Co irklentės yra lengvos, patvarios ir stabilios, o patogi rankena leidžia jums patogiai laikyti ir valdyti savo irklentę.

RED Paddle Co irklentės yra puikus pasirinkimas, jei norite patirti tikrą plaukimo irklentėmis Ūlos upe malonumą. Štai keli jų privalumai:

  • Stabilumas: RED Paddle Co irklentės yra labai stabilios, dėl ko ypač patogu pradedantiesiems, o patyrusiems sportininkams tai suteikia pilnavertiško stabilaus plaukiojimo jausmą.
  • Tvirtumas: RED Paddle Co irklentės yra pagamintos iš karinio lygio medžiagų, kurios gali atlaikyti bet kokias vandens sąlygas.
  • Lengvumas: RED Paddle Co irklentės yra sukurtos naudojant specialias technologijas, kurios leidžia joms būti itin lengvoms ir patogioms transportavimui, perkėlimui per kliūtis ar parsinešimui ant kranto pertraukų metu.
  • Patikimumas: RED Paddle Co irklentės yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, kurios užtikrina jų patikimumą ir ilgaamžiškumą.
  • Ekologiškumas: RED Paddle Co įsipareigoja tvarumui ir naudoja tik geriausiai ilgiausiai tarnaujančias medžiagas, kad sumažintų išteklių kiekius, o jų gamybos procesas paremtas “waste-free” psichologija.

Ar gali būti geresnis gamintojas, kuris ne tik leidžia grožėtis gamta jos entuziastams, bet ir pats prisideda prie gamtos išsaugojimo, plačiau apie gamintoją galite paskaityti jų svetainėje: red-equipment.co.uk.

Taigi jeigu domina irklenčių nuoma Ūlos upe, kviečiame išbandyti mūsų RED Paddle Co irklentes ir atsipalaiduoti gėrintis nuostabiais Ūlos upės vaizdais!