Dažniausiai užduodami klausimai

DUK

Dėvėkite patogius, greitai džiūstančius drabužius, atitinkančius oro sąlygas. Šiltu oru paprastai pakanka maudymosi kostiumėlio, šortų ir marškinėlių, tačiau taip pat pravartu pasiimti lengvą striukę arba striukes nuo vėjo, jei netikėtai pasikeistų oras. Taip pat labai patogu avėti vandens batus arba sandalus su dirželiais, kad apsaugotumėte kojas, kai prireikia išlipti iš baidarės.

Esant prastoms oro sąlygoms, vėsiam orui visada rekomenduajame turėti sausų drabužių komplektą, kurį patogu vežti hermetiniame maiše.

Su savimi galite pasiimti visus Jums reikalingus asmeninius daiktus. Tačiau patariame juos saugiai plukdytis hermetiniuose maišuose, nes būna, jog į baidares patenka vandens, pradeda lyti ar baidarės apverčiamos, tokiu atveju Jūsų turimi daiktai gali sušlapti. Kadangi už turimų daiktų saugumą atsakote patys, patariame, jeigu patys neturite, mūsų sodyboje išsinuomoti hermetinius maišus.

Ne, ankstesnė patirtis tikrai nėra būtina. Plaukti baidarėmis iš pirmo karto puikiai sekasi įvairaus amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonėms.

Nuomojantis baidarę suteikiama: baidarė, irklas, gelbėjimosi liemenė. Papildomai galite išsinuomoti hermetinius maišus, kurių gali prireikti plaukimo metu.

Nerandate atsakymo?

užpildykite formą ir mes atsakysime

Priklausomai nuo sezono, plaukdami galėsite pasigrožėti laukine gamta ir kraštovaizdžiu. Pakrantės vietovėse galite pamatyti stirnų, elnių, lapių, įvairių vandens paukščių, o pačiame vandenyje – žuvų, vėžių ar kitų vandens gyvių. Taip pat galite išvysti gražių atodangų, įspūdingai išvirtusių medžių ir vaizdingų pakrančių.

Tai priklauso nuo Jūsų asmeninių pageidavimų ir oro sąlygų. Daugelis žmonių mieliau plaukia baidarėmis anksti ryte, kai galima sutikti mažiau plaukiojančių turistautojų, tačiau kitiems baidarininkams labiausiai patinka irkluoti vidury dienos, kai saulė aukščiau danguje, galima sustojus išsimaudyti, o plaukiant galima lenktyniauti su kitomis plaukikų grupėmis.

Plaukimas baidarėmis gali būti nuo lengvo, neskubaus irklavimo iki sudėtingesnių slenksčių ir sraunių vandenų. Tačiau plaukimas Ūlos upe yra labai ramus, upė nėra srauni, nėra gili todėl puikiai tinka pradedantiesiems.

Apribojimai gali skirtis priklausomai nuo konkrečios baidarių plaukimo upės, pvz., ar tam reikalingas leidimas, ar ne.

Plaukimas baidarėmis yra palyginus saugus ir malonus užsiėmimas, jei plaukikai laikosi etikos ir moralės normų, neplaukia išgėrę.

Plaukimo taisykles aptarsite plaukimo pradžioje.