Baidarių VISTA nuoma

“Ūlos vingis” gali pasiūlyti išsinuomoti baidares plaukimui Ūlos upe:

  • dvivietes baidares VISTA
  • vienvietes baidares TRAPER
  • irklentes
  • hermetiškus maišus

Dvivietės baidarės VISTA

“VISTA” garsėja kaip pirmaujanti aukštos kokybės baidarių gamintoja, teikianti lauko entuziastams išskirtinius gaminius, kurie pagerina jų irklavimo patirtį. Yra keletas įtikinamų priežasčių, kodėl “VISTA” išsiskiria iš savo konkurentų ir kodėl labai rekomenduojame ir jums naudotis jų baidarėmis.

Neprilygstamas meistriškumas: “VISTA” didžiuojasi savo kruopščiu meistriškumu. Kiekviena baidarė pagaminta preciziškai ir su dėmesiu detalėms, taip užtikrinant aukščiausią kokybę ir ilgaamžiškumą. Įmonėje dirba kvalifikuoti meistrai, kurie aistringai mėgsta savo amatą, todėl baidarės yra ne tik estetiškos, bet ir pritaikytos atlaikyti įvairių vandens sąlygų išbandymus.

Naujausios technologijos: “VISTA” į savo baidarių dizainą integruoja naujausius technologinius pasiekimus. Naudodamiesi naujoviškomis medžiagomis ir gamybos būdais, jie kuria lengvas, stabilias ir manevringas baidares. Naudojant pažangias medžiagas pagerėja bendras baidarių eksploatacinis našumas, todėl irkluotojai gali pasiekti optimalų greitį, manevringumą ir kontrolę vandenyje.

Ergonomiškas dizainas: Komfortas yra pagrindinis aspektas, į kurį atsižvelgiama kuriant baidarių dizainą. Bendrovė teikia pirmenybę ergonominėms savybėms, kad pagerintų irkluotojo patirtį per ilgas valandas praleistas ant vandens. Sėdynės suprojektuotos taip, kad puikiai atremtų nugarą, o kabinos išdėstymas leidžia lengvai įlipti ir išlipti. Dėl apgalvotų dizaino elementų “VISTA” užtikrina, kad irkluotojai galėtų patogiai mėgautis baidarių nuotykiais.

Išskirtinis našumas: “VISTA” baidarės sukonstruotos taip, kad užtikrintų išskirtines eksploatacines savybes vandenyje. Korpuso dizainas ir bendra konstrukcija optimizuoja stabilumą, manevringumą ir greitį, todėl irkluotojai gali lengvai įveikti įvairias vandens sąlygas.

Aplinkosauga: “VISTA” yra įsipareigojusi tausoti aplinką. Įmonė taiko ekologišką gamybos praktiką ir naudoja medžiagas, kurios daro minimalų poveikį aplinkai. Rinkdamiesi “VISTA” galite paremti prekės ženklą, kuris vertina mūsų gamtos išteklių išsaugojimą.

Apibendrinant galima teigti, kad “Kayak VISTA” yra labai patikimas baidarių gamintojas, pasižymintis meistriškumu, technologijomis, dizainu ir našumu. Jų baidarės suteikia puikią irklavimo patirtį, patogumą ir atpalaiduojantį plaukimą vandenyje.

CHARAKTERISTIKOS

TipasTuristinė
Ilgis485 cm
Plotis82
Aukštis40
Svoris41 kg
MedžiagaHDPE
Vietų skaičius2
KomplektacijaBazinė komplektacija
Keliamoji galia300 kg
Kokpito dydis (cm)232×66
PaskirtisTuristinė baidarė
Kilmės šalisDidžioji Britanija

Baidarių nuomos kaina

PaslaugaKaina
Dvivietės baidarės “VISTA” nuomos kaina (darbo dienai)15,00 Eur
Dvivietės baidarės “VISTA” nuomos kaina  (savaitgaliais)nuo 25,00 EUR
Vienvietės baidarės “TRAPER” nuomos kaina (darbo dienai)10,00 EUR
Vienvietės baidarės “TRAPER” nuomos kaina (savaitgaliais)20,00 EUR
Irklentės nuomos kaina (darbo dienai)20,00 EUR
Irklentės nuomos kaina (savaitgaliais)25,00 EUR
Kubilo nuomos kaina80,00 EUR
Hermetiški maišaipagal susitarimą
Transportavimaspagal susitarimą
Sodybos nuomapagal susitarimą
plaukimas baidaremis ula zemelapis