Baidarių TRAPER nuoma

“Ūlos vingis” gali pasiūlyti išsinuomoti baidares plaukimui Ūlos upe:

  • dvivietes baidares VISTA
  • vienvietes baidares TRAPER
  • irklentes
  • hermetiškus maišus

Vienvietės baidarės TRAPER

“Traper” yra žymus baidarių gamintojas, garsėjantis aukščiausios kokybės baidarėmis, kurios susilaukė didelio susidomėjimo tarp aktyvaus laisvalaikio entuziastų. Yra keletas įtikinamų priežasčių, kodėl “Traper” yra puikus pasirinkimas baidarių naudotojams ir kodėl jų baidarės yra labai rekomenduojamos.

Inovatyvi technologija: “Traper” naudoja naujausius technologinius pasiekimus baidarių gamyboje. Jie investuoja į mokslinius tyrimus ir plėtrą, kad jų baidarėse būtų įdiegtos naujoviškos funkcijos ir medžiagos. Šis atsidavimas naujovėms užtikrina, kad “Traper” baidarės pasižymi pažangiausiomis eksploatacinėmis savybėmis, todėl idealiai tinka tiek pramoginiam irklavimui, tiek sudėtingoms ekspedicijoms.

Dizaino universalumas: “Traper” siūlo įvairios konstrukcijos baidarių, kurios atitinka įvairius irklavimo stilius ir pageidavimus. Nesvarbu, ar ieškote stabilumo žvejybai, greičio kelionėms, ar manevringumo nuotykiams baltuosiuose vandenyse, “Traper” turi baidarės modelį, atitinkantį jūsų konkrečius poreikius. Jų universalios konstrukcijos suteikia irkluotojams lankstumo, kad jie galėtų drąsiai tyrinėti įvairią vandens aplinką.

Patvarumas ir tvirtumas: “Traper” garsėja kaip ilgaamžės baidarės. Jie naudoja patvarias medžiagas ir tvirtus konstrukcijos būdus, todėl jų baidarės gali atlaikyti audringus vandenis ir nelygias vietoves. Traper baidarės sukonstruotos taip, kad būtų atsparios smūgiams, trinčiai ir UV spinduliams, todėl ilgai veikia ir užtikrina ramybę jomis plaukiant.

Patogios ir ergonomiškos funkcijos: “Traper” teikia pirmenybę irkluotojų patogumui. Jų baidarės suprojektuotos atsižvelgiant į ergonomiką, todėl jose yra patogios sėdynės ir reguliuojamos kojų atramos, pritaikytos įvairiems kūno tipams. Be to, “Traper” integruoti išmanūs laikymo sprendimai, kad baidarių žygių metu įranga būtų tvarkinga ir lengvai pasiekiama.

Dėmesys saugai: “Traper” savo baidarių konstrukcijose daug dėmesio skiria saugai. Joje įdiegtos stabilumą didinančios funkcijos, užtikrinančios saugų ir subalansuotą plaukimą.

Teigiami klientų atsiliepimai: “Traper” sulaukė teigiamų atsiliepimų iš patenkintų klientų visame pasaulyje. Irkluotojai vertina “Traper” baidarių patikimumą ir našumą, dažnai giria jų patvarumą, paprastą naudojimą. Šio prekės ženklo įsipareigojimas patenkinti klientų poreikius atsispindi jų atsidavime gaminant aukštos kokybės baidarės, kurios nuolat atitinka ir viršija lūkesčius.

Apibendrinant galima pasakyti, kad “Traper” yra gerbiamas baidarių gamintojas, žinomas dėl savo novatoriškų technologijų, dizaino universalumo, ilgaamžiškumo ir klientų pasitenkinimo. Jų baidarės pasižymi našumu, patogumu ir saugumu, todėl yra puikus pasirinkimas tiek paprastiems, tiek patyrusiems irkluotojams. Rinkdamiesi “Traper” galite pasitikėti, kad investuojate į patikimą ir aukštos kokybės baidarę, kuri pagerins jūsų nuotykius vandenyje.

CHARAKTERISTIKOS

TipasTuristinė
Ilgis385 cm
Plotis68
Aukštis37 cm
Svoris26 kg
MedžiagaHDPE
Vietų skaičius1
Kokpito dydis (cm)94×54
PaskirtisTuristinė baidarė
Kilmės šalisLenkija

Baidarių nuomos kaina

PaslaugaKaina
Dvivietės baidarės “VISTA” nuomos kaina (darbo dienai)15,00 Eur
Dvivietės baidarės “VISTA” nuomos kaina  (savaitgaliais)nuo 25,00 EUR
Vienvietės baidarės “TRAPER” nuomos kaina (darbo dienai)10,00 EUR
Vienvietės baidarės “TRAPER” nuomos kaina (savaitgaliais)20,00 EUR
Irklentės nuomos kaina (darbo dienai)20,00 EUR
Irklentės nuomos kaina (savaitgaliais)25,00 EUR
Kubilo nuomos kaina80,00 EUR
Hermetiški maišaipagal susitarimą
Transportavimaspagal susitarimą
Sodybos nuomapagal susitarimą
plaukimas baidaremis ula zemelapis