Baidarių nuoma Ūlos upe

“Ūlos vingis” gali pasiūlyti išsinuomoti baidares plaukimui Ūlos upe:

Baidarių nuomos kaina

PaslaugaKaina
Dvivietės baidarės “VISTA” nuomos kaina (darbo dienai)15,00 Eur
Dvivietės baidarės “VISTA” nuomos kaina  (savaitgaliais)nuo 25,00 EUR
Vienvietės baidarės “TRAPER” nuomos kaina (darbo dienai)10,00 EUR
Vienvietės baidarės “TRAPER” nuomos kaina (savaitgaliais)20,00 EUR
Irklentės nuomos kaina (darbo dienai)20,00 EUR
Irklentės nuomos kaina (savaitgaliais)25,00 EUR
Kubilo nuomos kaina80,00 EUR
Hermetiški maišaipagal susitarimą
Transportavimaspagal susitarimą
Sodybos nuomapagal susitarimą
plaukimas baidaremis ula zemelapis

“Ūlos vingis” – šeimos verslas, teikiantis baidarių nuomos Ūlos upe paslaugas.

Kuo ypatingas plaukimas baidarėmis?

Jei šią vasarą ieškote smagaus ir jaudinančio būdo įveikti karštį, nieko nelaukite nuomokitės baidares ir rinkitės plaukimą Ūlos upe. Nesvarbu, ar esate patyręs baidarininkas, ar pradedantysis, plaukimas baidarėmis yra puikus būdas šiltuoju metų laiku mėgautis gamtos grožiu.

Plaukiant baidarėmis Ūla labiausiai žavi unikalus kraštovaizdis. Plaukimo metu jus sups nuostabūs vaizdai, galėsite dairytis į vešlius medžius, aukštas atodangas ir įvairius laukinius gyvūnus. Galbūt net pamatysite virš galvos sklendžiantį vanagą arba elnią, geriantį iš upės.

Tačiau plaukimas baidarėmis – tai ne tik peizažas. Tai ir puiki treniruotė viršutinei kūno daliai, širdžiai ir širdies bei kraujagyslių sistemai. Su kiekvienu irklo brūkštelėjimu dirbsite rankomis, pečiais ir nugara, stiprindami jėgą ir ištvermę. Kadangi plaukimas baidarėmis yra nedidelio poveikio treniruotė, ji yra švelni jūsų sąnariams ir puikiai tinka įvairaus fizinio pasirengimo žmonėms.

Dar vienas plaukimo baidarėmis privalumas, kad baidarių nuoma yra nebrangi. Skirtingai nuo kitų lauko sporto šakų, pavyzdžiui, golfo ar slidinėjimo, plaukimui baidarėmis nereikia daug įrangos ar specialios aprangos. Jums tereikia baidarės, irklo, gelbėjimosi liemenės, kremo nuo saulės ir galite plaukti.

Jei nuomotomis baidarėmis plaukiate pirmą kartą, prieš išplaukdami į upę turėtumėte nepamiršti kelių dalykų. Pirma, įsitikinkite, kad baidarėje jaučiatės patogiai ir žinote, kaip tinkamai irkluoti. Taip pat visada turėsite dėvėti gelbėjimosi liemenę, net jei esate stiprus plaukikas.

Renkantis maršrutą, kuriuo plauksite nuomotomis baidarėmis, reikia atsižvelgti į keletą dalykų. Pirma- pasirinkite trukmę, atitinkančią jūsų įgūdžių lygį. Antra – pasirinkite aprangą, atitinkančią oro sąlygas, ir trečia – nepamirškite sausų drabužių komplekto ir puikios nuotaikos.

Plaukimas Ūlos upe

Jei šią vasarą ieškote upės, kuria galėtumėte plaukti baidarėmis, Lietuvoje galite rinktis iš daugybės puikių variantų, kiekviena iš šių upių siūlo unikalią plaukimo baidarėmis patirtį, skirtingus kraštovaizdžius, laukinę gamtą ir iššūkius. Viena populiariausių upių, kuria galima plaukti baidarėmis, yra Ūlos upė, ant šios upės kranto yra įsikūrusi mūsų sodyba “Ūlava”, siūlome ne tik baidares nuomai, bet ir irklentes, sodybą, stovyklavietę, kubilą, kad jūsų poilsis būtų visapusiškas.

Baidarių nuoma Ūlos kraštovaizdžio draustinyje yra puikus būdas mėgautis Lietuvos gamtos grožiu. Nesvarbu, ar esate patyręs baidarininkas, ar tiesiog ieškote smagių būdų praleisti dieną su šeima ir draugais, plaukimas baidarėmis per Ūlos upės tyliuosius vandenis yra nuostabi veikla.

Ūlos upė, kuri yra kraštovaizdžio draustinio širdis alsuojanti tyla, ramybe bei vingiuojanti per gyvos gamtos paminklus. Ūlos upė teka per gausų miškų ir atodangų kraštovaizdžio plotą, suteikiantį lankytojams galimybę stebėti Lietuvos gamtos grožį iš arti. Baidarės nuoma leidžia lankytojams pažinti upę ir aplinkinius kraštovaizdžio vaizdus savo tempu. O kad plaukimu galėtumėte mėgautis, Jums siūlome tik aukščiausios kokybės baidares.

Baidarių nuoma Ūlos kraštovaizdžio draustinyje: nuostabi gamta ir nuotykiai vandenyje

Kalbant apie baidarių nuomos paslaugas Ūlos kraštovaizdžio draustinyje, galime pasiūlyti paslaugas, atitinkančias kiekvieno poriekius. Siūlome nuomotis vienvietes ir dvivietes baidares. Nesvarbu, ar ieškote ramios plaukiojimo patirties, ar norite įkvėpti adrenalino, čia rasite baidarę, atitinkančią jūsų poreikius. Su pasirinktomis baidarių nuomos paslaugomis, lankytojai gali išvysti parko natūralų grožį iš unikalios perspektyvos.

Plaukiojimas baidarėmis Ūlos kraštovaizdžio draustinyje yra ekologiškas ir draugiškas gamtai laisvalaikio praleidimo būdas, leidžiantis lankytojams patirti Lietuvos gamtos grožį, priartėjant prie gamtos ir suprantant, kaip svarbu yra mažinti žalą aplinkai, kad mus supantis gamtos lobynas neišnyktų.

Ūlos upė turi daugybę vingių ir gražių peizažų, todėl baidarių nuoma Ūlos kraštovaizdžio draustinyje yra puikus būdas susipažinti su šio regiono grožiu. Plaukdami upe, tiesiog leiskite savo nuotaikai ir mintims plaukti srovės ritmu. Galite sustoti ramybės taškuose, pamatyti gražius miškų krantus ir netgi pasinerti į gryną ir gaivų vandenį. Baidarių nuoma Ūlos kraštovaizdžio draustinyje yra ne tik smagi pramoga, bet ir puikus būdas pabėgti nuo miesto triukšmo ir streso.

Jeigu ieškote aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdo ir norite atrasti Ūlos kraštovaizdžio draustinio grožį iš vandens, tai baidarių nuoma yra puikus pasirinkimas. Ūlos upė yra viena gražiausių upių Lietuvoje, o kraštovaizdžio draustinis apima didelę teritoriją, kurioje galima mėgautis nepakartojamais vaizdais ir įspūdžiais. Baidarių nuoma Ūlos kraštovaizdžio draustinyje yra populiari pramoga tiek vietiniams gyventojams, tiek turistams, kurie atvyksta mėgautis šia gamtos oaze.

Mūsų baidarių nuoma Ūlos kraštovaizdžio draustinyje yra puiki pramoga visai šeimai, mūsų baidarės ir kitos nuomos priemonės yra saugios ir patikimos.

Jei planuojate apsilankyti Ūlos kraštovaizdžio draustinyje ir ieškote baidarių nuomos, kreipkitės į mus!